Wirtualny pieniądz to przyszłość.


Jeżeli tutaj trafiłeś to być może zainteresował Cię temat kryptowalut. Najbardziej i najczęściej powtarzanym słowem ostatnich kilku lat jest BITCOIN.Choć najbardziej znany, to nie jest jedynym wirtualnym pieniądzem, który istnieje. Ethereum, Litecoin, Ripple, Aeon to tylko niektóre z wielu wirtualnych walut. Wartości kryptowalut stale rosną. Oczywiście ich kurs jest raz wyższy a raz niższy, ale patrząc na dłuższy okres czasu jest to tendencja wzrostowa. Najważniejszą technologią jaka się z tym wiąże jest "blockchain". Jednak najważniejsze jest to, że dzięki tej technologi możesz zarabiać także Ty, dzięki mocy obliczeniowej swojego komputera.

Wartość Bitcoina na koniec roku 2017 wynosiła prawie 20000 dolarów za 1 bitcoina. A przecież jeszcze 4-5 lata temu jego wartość była poniżej 100 dolarów za 1 bitcoina.
Dlatego im wcześniej wejdziesz w tę stosunkowo młoda technologię tym prawdopodobnie więcej zarobisz.

Możesz mi nie wierzyć, ale możesz już zarabiać w ciągu pięciu minut od czytania tego poradnika. Jest to możliwe dzięki temu, że wirtualny pieniądz można generować za pomocą programu uruchomionego na swoim komputerze. Nic więcej. Program może pracować w tle.


Jak widać na powyższym zdjęciu wystarczy uruchomić program. Wybrać wirtualny pieniądz jaki chcemy generować i to wszystko.

Aby jednak zacząć musimy się zarejestrować na stronie kopalni (zajmie Ci to 3 minuty). KLIKNIJ TUTAJ ABY OTWORZYĆ FORMULARZ W NOWYM OKNIE


Na stronie musimy się zarejestrować. Podając swój e-mail i hasło. Na nasz E-mail zostanie wysłany link potwierdzający.

Teraz możemy już pobrać program do generowania wirtualnej waluty: POBIERZ PROGRAM

Program należy zainstalować i uruchomić. Podać swój e-mail. Ilość wygenerowanej waluty możemy sprawdzić logując się na stronie "kopalni"

Jeżeli potrzebujesz pomocy możesz do mnie napisać: E-MAIL

Popularne posty